Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam kontaktů

10. 12. 2009

Zuzana K. - jsem schopná ubytovat psa v Ostravě. Ustájení venkovní v kotci, možnost karantény. Vzhledem k držení venku raději ubytuji psa většího (aby neprošel mříží). Na chování nezáleží, poradím si i s agresivním nebo bázlivým. Speciálně mám v oblibě teriéry typu bull a vzhledově podobná plemena, molossy. Nemám možnost dovozu.
720756059, apbt@apbt.cz

Impact - Dočasné, ale skutečně jen dočasné ubytko ve dvou kotcích. Momentálně bohužel bez boudy, takže asi spíš, až se oteplí. Kotce jsou z kari sítí, tže ne psy, kteří se z kotce dobývají a jsou schopni ho rozložit. Pokud možno ne psy extrémně agresivní směrem k lidem. Kontakt i.impact@seznam.cz (jsem na něm denně)

Jana- Můžu ubytovat 1 velkého psa do kotce a 1 až 2 menší či střední do domu. Zlínský kraj-571153026

Os Toulavé tlapky - Staráme se předevšíám o týrané psy a kočičky. Místečka také nemáme mnoho, ale v případě velmi akutní nouze, kauzy týrání zvířat a nutnosti rychlého zásahu, nás určitě kontaktujte. Pokusíme se pomoci a nebo poskytnout patřičný kontakt.
tel: 776 083 090, email: toulavetlapky@toulavetlapky.cz, www.toulavetlapky.cz
lokalita : Praha (domácí depozita), celá ČR - záchrana zvířat.

Denisa - Nabízím dočasný dmov, ale i hlídání v případě dovolené. Jsem z Prahy. Fenka, pumr, mladý či starý pes anebo velký či malý...Možnost celodenního výběhu na oploceném pozemku. V případě zájmu volejte: 773 148 100, nebo pište na Smusmi@seznam.cz

Katka - Můžu poskytnout dočasný azyl pro jednoho psa, neagresivního vůči ostatním psům - doma jednoho máme. bydlíme v prostorném bytě v Brně, nemám možnost dovozu. spakatka@seznam.cz